از محدوده امن خودت بیرون بیا!

یک راهکار فوق‌العاده برای گسترش شخصیت و توسعه توانمندی‌ها «تجربه کردن» است. چیزهای تازه را تجربه کن! هر تجربه‌ای که تو را به چالش می‌کشد و اندکی ترس برای مواجهه با آن داری، یعنی دعوتنامه‌ای برای گسترش شخصیت. جاهای جدید و تازه را ببین، با آدم‌های متفاوت گفتگو کن، کتاب‌های جدید بخوان، دوستی‌های تازه را تجربه کن، همایش‌های جدید را شرکت کن، با موضوعات و زمینه‌های جدید آشنا شو، فعالیت‌های هنری جدید را تجربه کن، فیلم‌های جدید ببین، فعالیت‌ها و فضاهای جدید را تجربه کن. تجربه کردن، روحِ زندگی را در تو بیدار می‌کند، تجربه کردن باعث می‌شود «خودت» را پیدا کنی، مسیرت را بیابی و قدم در راهی بگذاری که می‌دانی فقط مال توست.

ارادتمند
آرسام هورداد

پ.ن: سوال یا ابهامی اگر دارید در کامنت‌ها یا دایرکت بپرسید، سر فرصت پاسخ می‌دهم. پاسخ بسته به زمان محدود من که صرف پژوهش و یادگیری می‌شود ممکن است تا چند روز طول بکشد.

پ.ن ۲: متاسفانه اولویت شغلی و رسالت شخصی من فرصتی برای ارائه مشاوره برایم نگذاشته است، من معلمی هستم که از طریق ارائه و تقدیم محتوا (در سایت و اینستا و تلگرام ) و برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین یا حضوری به هم‌وطنانم کمک می‌کنم. بنابراین بر من ببخشید که فعلا فرصت و امکان ارائه مشاوره ندارم و به پاسخ‌های کوتاه در سایت یا اینستا اکتفا می‌کنم. من متعهدم به: آموزش مدل‌های معتبر و جهانی خودشناسی و توسعه فردی به مردم کشورم🇮🇷
سایت: typeshenasi.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *